Yükleniyor

Orman içinde huzur ve dinginlik bulabileceğiniz bir eve ne dersiniz?

  • Nallar Mevkii, Kemaller Köyü Yeniçağa/Bolu
  • 0555 477 73 33

Biz her şeyi sizin için düşündük. Siz sadece zamanı durdurmak istediğiniz tarihi belirleyin. Bekliyoruz.

Image
Image
Image

Yedigöller Doğa Evleri

Çam ormanları içinde yer alan Yedigöller Doğa Evlerimiz ( 8 Adet )  İsveç tarzında yapılara sahiptir. Yerden ısıtmalı sistemine sahip ve kış bahçelerinde sobaları bulunmaktadır.

Kış mevsiminde devamlı kar yağışı olan, doğası ile her mevsimde ayrı bir güzellik sunan Yedigöller Doğa Evlerine ulaşımı kolay olup, çevresi teller ile çevrilidir.

Yedigöller Doğa Evlerimizde 1 av köpeğimiz,1 kangal köpeğimiz ve 10 adet tavuk bulunur.

Tüm evlerimizde Wifi, LCD TV, Çamaşır Makinesi, Ocak, Buzdolabı, Yemek Hazırlamanız ve Tüketmeniz İçin Gereken Her türlü Mutfak gereçleri, Havlu, Nevresim, Çelik Kapı, banyo, merkezi ısıtma sistemi ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Yemek ve kahvaltı konuklarımıza aittir.

Yedigöller Doğa Evlerimiz 2 Kişiden 6 kişiye kadar konaklamasını rahatça imkân sağlamaktadır.

Yedigöller Doğa Evlerinde 3 adet yatak odası,2 adet banyo,2 adet tuvalet bulunmaktadır. Konum olarak Bolu’nun Yeniçağa ilçesi Kemaller yer almaktadır.

ABANT-YEDİGÖLLER-GÖLCÜK ve KARTALKAYA gibi birçok noktaya yakındır.

Yedigöller Milli Park Ne Kadar Uzaklıkta

Yedigöller Doğa Evlerine yakın bir mesafede ( 70 km) olan ve yedi adet gölden oluşan Yedigöller milli parkı herkesin mutlaka gidip görmesi gereken adeta bir saklı cennet köşesidir. Gerçek huzur ve doğa ile iç içe bir yer arıyorsanız buraya mutlaka bayılacaksınız. Her mevsim ayrı güzel olan bu bölge her zamanda sizi kendisine aşık edecek. Doğa severlerin, doğa fotoğrafçılarının çok sevdiği bir milli park olan Yedigöller'de sessizlik ve huzur sizi bekliyor.

Yedigöller Doğa Evlerine 60 km uzaklıkta olan Abant gölü herkesin mutlaka gidip görmesi gereken çam ve köknar ağaçları ile çevrili bir heyelan set gölü olan Abant Gölü, Bolu’da görülecek yerlerin başında geliyor.

Milli Park ilan edilen bölge Bolu Mesciler Köyü’nde yer almaktadır. Yedigöller Doğa Evleri ile Gölcük Milli Parkı arası araç ile ortalama 1 saat sürmektedir. Geniş bir araziyi kaplayan alanda mesire alanı, yürüyüş ve bisikletler için yollar bulunmaktadır. Ormanlarla çevrili olan Gölcük Tabiat Parkı’nda uzun bir yürüyüşten sonra park alanında dinlenebilir ve doğayla baş başa kalabilirsiniz.

Sadece Bolu’nun değil, tüm Türkiye’nin gözde kayak merkezleri arasında yer alan Kartalkaya Kayak Merkezi, Yedigöller Doğa Evlerine 40 km mesafede yer almaktadır. Kartalkaya, kayak pistleri ve geniş alanı ile dikkat çeken kayak merkezi, kışın doğa ve kar manzarası ile birlikte kış sporu tutkunlarının vazgeçilmez adresleri arasındadır.